Sa oled siin

Broil King KEG 5000

Tootekategooria:

Keg 5000 2015 Overview

Keg 5000 Assembly

Broil King KEG 5000

Broil King KEG 5000 - uuendusliku KEG termoahjude sarja kõige uuem mudel. Toiduvalmistamine ei ole ühegi teise termoahjuga lihtsam, kui antud mudeliga. Uudne kahekihiline, praktiliselt purunematu väliskest on täidetud spetsiaalse isolatsioonivahuga. Selle tulemuseks on ülihästi soojusthoidev termoahi, mille suurimaks eeliseks keraamiliste ahjude ees on just see, et antud konstruktsiooni puhul ei jää kuumust ahju seintesse. See omakorda võimaldab ahju temperatuuri palju kergemini kontrollida.

Karta pole tarvis ka suurt temperatuurivahet ahju süütamisel, mis talvisel perioodil võib keraamilisele ahjule näiteks mõra sisse lüüa.

Lisaks ülimalt vastupidav alusraam, koos suurte kummikattega ratastega. Ahju on kerge liigutada ka ebatasasel pinnal.

Keg 5000 puhul on uuendatud alumist tuha/õhutusava. Tuhk käib nüüdsest välja terassahtliga. Õhu reguleerimise hõlbustamiseks on uudne malmist pöördklapp, mida on lihtne kaasasoleva roobiga pöörata.

Toote tehnilised andmed: Mõõdud 104 x70 cm, kõrgus 119 cm / Kogu grillpinna suurus 3097 cm2 / Tugev malmist grillrest / Kroomitud terasest täiendav grillrest-, soojendusrest / Suur täppistermomeeter / Eemaldatavad küljelauad / Malmist ülemine ventiil / Kaane tõkke- ja lukustusmehhanism / Malmist alumine õhutuse pöördklapp / Roostevabast terasest väljakäiv tuhasahtel / Isoleeritud kahekordsed roostevabast terasest seinad / Tugevad ratastega jalad / Kulumiskindel pulberlakiga kaetud väliskülg / Komplektiga kaasas roop, millega saab kuumenenud klappe reguleerida ja resti ahjust välja tõsta / Kuumuskindel esimene kaanesang on varustatud kahe õllepudeli avajaga / Garantii korpusele 10 aasta

HIND: 1299€
Tellimisel, tarneaeg 2 nädalat.


 

 

Jaga: