Sa oled siin

Broil King KEG 4000

Tootekategooria:

Broil King Keg® - Expand your Grilling Experience

Broil King KEG 4000

„KAMADO-STIILIS” BROIL KING KEG® - SUITSUTA. RÖSTI. KÜPSETA. GRILLI.

Broil Kingi toodete väljatöötamisel pannakse rõhku konstruktsioonile kuid oluline on ka tehniline disain. Broil King Kegi eripära võimaldab toidu aeglast ja pikaajalist küpsetamist ühtasel kuumusel.
TERMILINE KONSTRUKTSIOON eristab Broil King Kegi teiste tootjate samalaadsetest toodetest. Kahekordsed seinad hoiavad temperatuuri soovitud tasemel pidevalt ja ühtlaselt. Tulemuseks on legendaarseks muutunud grillsüsteem, mis võimaldab valmistada toitu aeglaselt pikema aja vältel.
TUGEVAST MALMIST GRILLREST grillrest tõmbab kuumuse endasse ja sobib suurepäraselt prae grillpinnaks või ribi aeglaseks valmistamiseks. Lisaks sellele kasutatakse kroomitud rauast grillresti grillpinna kahekordistamiseks. See rest võimaldab juba valminud toidu järelküpsetada või soojas hoida.
KAKS EEMALDATAVAT TUGEVAT KÜLJELAUDA lisavad juurde kaks tööpinda vajaliku käepärast hoidmisel. Kui ruumi napib, saab küljelauad eemaldada.
ROOSTEVABAST TERASEST ALUMINE SIIBER tagab täieliku temperatuurikontrolli. Alumist õhu juurdevooluava saab hõlpsasti reguleerida komplektis sisalduva universaaltööriistaga. Kui söök on valminud, avatakse sama tööriista abil alumine siiber grilli tuhast puhastamiseks.
ÜLEMINE VENTIIL on valmistatud tugevast malmist võimaldades juhtida grillisisest kuumust õhuvoolu reguleerimise teel. Universaaltööriistaga reguleeritakse ventiili ja grillitakse aeglaselt madalal temperatuuril. Sama ventiili sulgemine võimaldab toitu valmistada suurel kuumusel ja kiiresti.
GRILLI JALAD on valmistatud eriti tugevast terasest ja varustatud suurte vastupidavate ratastega. Keg on stabiilne ja veranda, terassi ja muru peal kergesti liigutatav.

Toote tehnilised andmed: Mõõdud 104 x70 cm, kõrgus 119 cm / Kogu grillpinna suurus 3097 cm2 / Tugev malmist grillrest / Kroomitud terasest täiendav grillrest/soojendusrest / Suur täppistermomeeter / Eemaldatavad küljelauad / Malmist ülemine ventiil / Kaane tõkke- ja lukustusmehhanism / Roostevabast terasest alumine siiber / Isoleeritud kahekordsed roostevabast terasest seinad / Tugevad ratastega jalad / Kulumiskindel pulberlakiga kaetud väliskülg

HIND: 1199€
Tellimisel, tarneaeg kaks nädalat

Suuremaid võimalusi pakuvad lisad:

 SOOJUSJAOTUSE KOMPLEKT (KA5533) Annab kaudse ja nõrga kuumuse ühtlaseks ja aeglaseks küpsetamiseks madalal temperatuuril. Mugav viis erinevate toitude puhul vedelike ja hakkpuidu lisamiseks. Emailitud. 
HIND: 79€ 

PITSAKIVI KOMPLEKT (A5541) Vastupidav ja ühtlaselt soojenev 35 cm läbimõõduga pitsakivi. Emailitud alus garanteerib ühtlaselt küpsenud pitsapõhja. HIND: 59€

Broil King gaasigrilli efektne välimus säilib palju aastaid kasutades originaalkatet.
PREMIUM KATE  (KA5535) on valmistatud vastupidavast vetthülgavast ja samas hingavast PVC-/ polüestermaterjalist. Sinised õmblused on tugevdamiseks pööratud. Parima istuvuse tagavad takjapaelakinnitused. 
HIND: 139€

Jaga: